Одновісні георешітки RE

Одновісні (UX) георешітки Tensar® виробляються із спеціального поліетилену високої щільності (HDPE), вони інтегрально орієнтовані і розраховані на опір розтягування (повзучість) при тривалих навантаженнях. Ці георешітки також дуже стійкі до пошкоджень при монтажі та укладанні і до тривалого хімічного або біологічного впливу. З огляду на інертні властивості смол HDPE, вони можуть бути Розроблено для використання з різними матеріалами зворотного засипання, включаючи місцевий грунт і перероблений бетон.

Георешітки Tensar RE можуть витримувати високі навантаження, що розтягують, прикладені в одному напрямку. Ці георешітки виробляються витягування гомогенного полімерного листа для створення однорідного продукту, який не вимагає плетіння або сварки для підтримки структурної цілісності. Це призводить до чудової міцності з’єднання, що забезпечує надійне з’єднання з іншими ділянками встановленої георешітки.

Жорсткі георешітки TENSAR, інші продукти

Комерційний підрозділ Tensar пропонує зарубіжні рішення по застосуванню високоякісних матеріалів, їх міжнародні бренди і рішення. Ми орієнтуємось на наступні сфери застосування матеріалів:

Тривісноорієнтовані георешітки TriAx

Детальніше

Двовісні георешітки SS

Детальніше

Матеріали для армування асфальтобетону

Детальніше

Геосотові об’ємні матраси для посилення основ

Детальніше

Матраси системи ТRITON для гідротехнічного будівництва

Детальніше