Дренажні мати є геокомпозитом, що складається з геосітки та фільтруючого нетканого матеріалу на одній або обох сторонах. Геосітка виготовлена ​​з поліетилену високої щільності (HDPE), а нетканий матеріал, що фільтрує, – з поліпропілену (PP). Мати характеризуються низькою стисливістю, тому використовуються у випадках, коли потрібний ефективний дренаж в умовах високого тиску навантаження.

Огляд переваг матів:
Висока дренажна здатність;
– високий опір стиску (мінімальна деформація);
– економія простору;
– економія коштів на виїмку ґрунту;
– висока стійкість до хімічної дії;
– легке укладання.

Застосування: дренаж стін та підвалів. армогрунтові конструкції. будівництво тунелів із прохідкою відкритим способом. поховання відходів: поверхневий дренаж / гідроізоляція. засади мостів.

Дренажні мати, що складаються з тривимірних поліпропіленових монониток у поєднанні з геотекстилем, що фільтрує, на одній або обох сторонах. Структура матів має високу пористість, що забезпечує високу дренажну здатність у площині полотна.

Огляд переваг матів:
– висока дренажна здатність;
– економія простору;
– економія коштів на виїмку ґрунту;
– висока стійкість до хімічної дії;
– легке укладання.

Застосування:  дренаж дахів. поховання відходів: поверхневий дренаж / гідроізоляція. дренаж стін та підвалів. дренаж підпірних стін.

Інші види матеріалів

Комерційний підрозділ пропонує зарубіжні рішення по застосуванню високоякісних матеріалів, їх міжнародні бренди і рішення. Ми орієнтуємось на наступні сфери застосування матеріалів:

Геотекстилі для армування асфальтобетонних шарів

Детальніше

Захисні геотекстилі

Детальніше

Геотекстилі для поділу та фільтрації

Детальніше