ISTRA 40 та ISTRA 50 – це нормально застигаючі, але швидко твердіючи глиноземні цементи з високою міцністю на ранній стадії застигання.

По технології виробництва, хімічному складу і характеристикам твердіння, він значно відрізняється від таких звичайних кальцевосилікатних  цементів, як портландцемент і шлакопортландцемент.

ISTRA 40 складається, головним чином, з алюмінатів кальцію, що надають йому наступні характерні якості:

  • висока міцність на ранній стадії;
  • вогнестійкість;
  • стійкість до біогенної та сірчанокислотної корозії.

ISTRA 40 відповідає британському стандарту BS 915 на високоалюмінатні цементи і піддається постійному контролю згідно EN 196. Строк придатності цементу ISTRA 40 шість місяців, за умови зберігання в сухих умовах.

ISTRA 40 виробляється сумісним плавленням бокситу і вапняку в спеціальних печах.

Фізичні властивості цементу:

  • Залишок на ситі при 90 мкм < 5%;
  • Тонкість помолу по Блейну близько 3000-3500 см2/г;
  • Насипна вага близько 1,15 г/см3;
  • Питома вага 3,2 – 3,3 г/см3;
  • Вогнетривкість цементу близько 1270 градусів.

 

Стійкість до корозії

Висока стійкість по відношенню до стічних вод при надзвичайно великій міцності на тертя і високої стійкості проти біогенної сірчанокислотної корозії перетворюють цемент ISTRA 40 в ідеальний матеріал для будівництва каналізаційних мереж та водоочисних споруд.

Вогнетривкість

При нагріванні розчини та бетони на основі ISTRA 40  виділяють вологу повільно та безперервно, в зв’язку з чим  дегідратація  проходить без руйнування структури. При високій температурі (>10000 С) між частинками глиноземного цементу і вогнетривкими заповнювачами виникає керамічний зв’язок. Тому ISTRA 40 чудово підходить в якості сполученого для вогнетривких бетонів  і мас.

Забезпечення якості

Виробництво цементу ISTRA 40 піддається суворому контролю якості. Постійний нагляд за якістю всіх компонентів гарантує стабільність показників. Завод виробник сертифікований по EN ISO 9001-сертифікат №СН99/0297, а також по EN ISO 14001 (система екологічного менеджменту)-сертифікат № СН02/0862.

Целюлозні волокна QUALICEL

Детальніше

Наповнювачі

Детальніше

Модифікатори схоплювання

Детальніше

Піногасники

Детальніше

Модифікатор реологіі

Детальніше

Диспергатори та пластифікатори

Детальніше

Целюлозні волокна TECHNOCEL

Детальніше