Poraver  – легкий наповнювач на основі спіненого скла.

Наповнювач Poraver  дозволяє:

–  створювати унікальні матеріали: тепло і світловідбиваючі фарби;

– покращити властивості рецептур, зменшивши кількість конденсату;

– зменшити теплопровідність матеріалів, покращити шумоізоляційні властивості покрить;

– зекономити витрати двуоксид титану в рецептурах;

– зменшити вагу декоративних і фактурних покриттів, покращуючи їх властивості;

– створювати покращені антикорозійні та стійкі до стирання покриття, при введенні в них мікросфер;

Максимально округла форма дозволяє досягти меншої в’язкості, кращого розподілення та нанесення при розпиленні. Для виробництва теплоізоляційних фарб рекомендовано використовувати Parover. Об’ємна доля мікросфер в рецептурі теплосберігаючих фарб досить велика – до 50% по об’єму.

При використанні карбонату кальцію в якості наповнювача, рекомендується заміна його всього, в рецептурі, на Parover позаяк більшість звичайних наповнювачив що використовуються при виробництві ЛФМ (тальк, кальцит, карбонат кальцію) мають досить високу теплопровідність, в порівнянні з Parover . Для порівняння: теплопровідність Parover – 0,08Вт/мК, що набагато менше теплопровідністі карбоната кальція (3,89 Вт/мК).

Введення Parover дозволяє створити бар’єр між холодною стіною та вологим повітрям, попереджуючи випадення конденсату, а також покращує зносостійкість фарби при багаторазовому митті, наприклад, у ванній кімнаті.

Заміна звичайних наповнювачів (наприклад, карбоната кальцію) дозволяє створювати суміші, ефективно відбиваючі як видиме (світло) так і інфрочервоне (теплове) випромінювання.

Має сенс вводити  Parover при виробництві фасадної фарби або фарби для дорожної розмітки з метою надання їй кращої стійкості до абразивного зносу, більш високої твердості, покращенню стійкості до стирання.

Целюлозні волокна QUALICEL

Детальніше

Модифікатори схоплювання

Детальніше

Піногасники

Детальніше

Модифікатор реологіі

Детальніше

Глиноземні цементи

Детальніше

Диспергатори та пластифікатори

Детальніше

Целюлозні волокна TECHNOCEL

Детальніше