Матраси системи ТRITON для гідротехнічного будівництва

Система морських матрасів Triton® розроблена для важких умов, пов’язаних з берегозахистом, захистом від розмиву та будівництвом гідротехнічних споруд таких, як хвилерізи. Під час будівництва транспортних та гідротехнічних споруд у підприємства іноді виникають такі ситуації, коли використання традиційних технологій і матеріалів виявляється недостатньо ефективним або занадто витратним. У таких випадках високу ефективність показують сучасні інноваційні технології, які в короткі терміни і при відносно невеликих витратах дозволяють вирішити проблеми розмивів, що виникають.

Матраци Triton® щільно заповняються камінням перед встановленням, не включають металеві елементи і тому не піддаються корозії. При виникненні розмивів дна матраци, завдяки їх гнучкості, наслідують обрису укосу ями розмиву, захищають його та запобігають подальшому просуванню розмиву в бік споруди, що захищається.

Жорсткі георешітки TENSAR, інші продукти

Комерційний підрозділ Tensar пропонує зарубіжні рішення по застосуванню високоякісних матеріалів, їх міжнародні бренди і рішення. Ми орієнтуємось на наступні сфери застосування матеріалів:

Тривісноорієнтовані георешітки TriAx

Детальніше

Одновісні георешітки RE

Детальніше

Двовісні георешітки SS

Детальніше

Матеріали Tensar для армування асфальтобетону

Детальніше

Геосотові об’ємні матраси Tensar для посилення основ

Детальніше