Тривісноорієнтовані георешітки TriAx

Tensar® TriAx® Geogrid – це вдосконалений продукт, спеціально розроблений для механічної стабілізації основ. Основною властивістю жорстких георешіток TriAx Geogrid є їх виробництво з використанням трикутної геометрії. Трикутна геометрія – це одна з найбільш стабільних форм конструкції, що широко  використовуються  для забезпечення підвищеного рівня жорсткості в площині. Трикутна структура георешітки в поєднанні з поліпшеною геометрією ребер і з’єднань пропонує будівельної галузі поліпшену альтернативу традиційним матеріалам і методам.

Жорсткі георешітки TriAx Geogrid виробляються з перфорованого поліпропіленового листа, орієнтованого в декількох рівносторонніх напрямках для формування трикутних отворів, що забезпечує високу радіальну жорсткість на всі 360 градусів. Ця особливість дає більш ефективний продукт, який забезпечує оптимальний перерозподіл напруги в процесі експлуатації від навантаження до стабілізуючою георешітки.

 

Жорсткі георешітки TENSAR, інші продукти

Комерційний підрозділ Tensar пропонує зарубіжні рішення по застосуванню високоякісних матеріалів, їх міжнародні бренди і рішення. Ми орієнтуємось на наступні сфери застосування матеріалів:

Одновісні георешітки RE

Детальніше

Двовісні георешітки SS

Детальніше

Матеріали Tensar для армування асфальтобетону

Детальніше

Геосотові об’ємні матраси Tensar для посилення основ

Детальніше

Матраси системи ТRITON для гідротехнічного будівництва

Детальніше