Морський матрац Triton® – це інженерна конструкція, виготовлена з одновісної георешітки Tensar, заповненої каменем. Ці матраци були розроблені для складних умов, пов’язаних з протиерозійним армуванням, захистом від розмиву та проектами занурених фундаментів, в тому числі:

– Берегоукріплення та стабілізація дюн;
– Фундаменти для хвилерізів, причалів, пахів і дамб;
– Покриття трубопроводів для запобігання розмиву та захисту підводних трубопроводів;
– Протирозмивні мати для підводних переходів трубопроводів і каналізаційних випусків;
– Захист від розмиву для каналів, мостових опор і мостових пірсів;
– На додаток до довговічності і довготривалої здатності до розтягування георешіток Tensar, система морських матраців Triton забезпечує чудові експлуатаційні характеристики завдяки своїй монолітній високій масі і пористості, гнучкості і гідравлічній стабільності, характеристикам розсіювання енергії і чутливості до набігання або відбиття хвиль.

Морські матраци Triton також можуть бути виготовлені з геотекстильної тканини, інкапсульованої в нижню частину матраца або прикріпленої до нього, в результаті чого утворюється матрац-фільтр Triton.

Технології та матеріали для гідротехнічного будівництва:

Комерційний підрозділ пропонує експертні рішення щодо застосування матеріалів, високоякісні матеріали, їх міжнародні бренди та рішення. Ми орієнтовані на такі сфери застосування матеріалів:

Зневоднення мулу та відходів

Детальніше

Берегозміцнення та будівництво гідротехнічних споруд

Детальніше

Технологія зневоднення промислових відходів GEOTUBES

Детальніше