Vinapor DF 9010 F – попереджує утворення піни руйнуючи бульбашки повітря, вони розпадаютьсяя в масі розчину або спливають на поверхню і лопаються. Матеріали на основі мінеральних в’яжучих компонентів швидко схоплюються і твердіють, тому руйнація піни має проходити швидко, інакше утворюються порожнечі під або над поверхньою  суміші. Також повністю усуває піну і забезпечує утворення міцної та гладкої поверхні.

Dafomex AP 488 – піногасник у вигляді порошку для нейтральних та лужних систем. Продукт чудово підходить для попередження потрапляння повітря в системи на основі гіпсу та цементу. Dafomex AP 488 можна  також  використовувати  в сухих цементно-гіпсових сумішах, що містять вапно, таких як:

– штукатурки, спеціальні ремонтні  розчини, заповнювачі для швів та тріщин, плиточні клеї;

– будівельні розчини та самовирівнюючі системи на основі ангідрита/цемента;

– гнучкі гідроізоляційні мембрани (як цементні так і синтетичні).

Пороутворювач

Vinapor AE 3912 F – це високоефективна добавка на основі натурального масла в порошковій формі, що забезпечує утримання повітря в різноманітних розчинах і штукатурках. Створює дуже малі, стабільні бульбашки повітря, значно покращує загальні експлуатаційні властивості розчину , в тому числі при роботі з розчином. При закачці ця добавка підвищує стійкість до піддікання, покращує утримання води і стабільність при замерзанні. Знижується тенденція до усадки і розтріскування, скорочується зношування міксерів і конвеєрів,  що працюють з розчином.

Завдяки поверхнево-активним властивостям  Vinapor AE 3912 F також сприяє зволоженню в’яжучих та інших компонентів,  забезпечуючи прискорення процесів зволоження в дисперсії, що знижує утворення комків під час змішування.

Esapon 1850 (ПАР) – повітрявтаягуюча добавка для гіпсових (нейтральних або лужних) та цементних штукатурок.

Здатен забезпечити ефективне повітрявтягування в систему протягом перемішування.

Esapon 1850 може використовуватись в виробництві цементної, гіпсової та вапняної продукції, а саме:

– Штукатурки на гіпсовій, цементній, вапняній основі.

– Заповнювачи швів і затірки.

Esapon 1850 добавлений до кладочного розчину може покращити дисперсію мінеральних наповнювачив в системі щоб збільшити оброблювальність і стійкість в холодному кліматі, щоб збільшити ефективність розходу на площі.

Покращення  обробки досягається, головним чином, завдяки введення маленьких повітряних бульбашок що покращують ковзання мілких мінеральних порошків у воді, за рахунок покращеного змочувольного ефекту при  змішуванні.

В той же час можна скоротити кількість води потрібної для суміші або підтримуванням того ж водного/гіпсового співвідношення , щоб покращити оброблювальність сумішей.

Целюлозні волокна QUALICEL

Детальніше

Наповнювачі

Детальніше

Модифікатори схоплювання

Детальніше

Модифікатор реологіі

Детальніше

Глиноземні цементи

Детальніше

Диспергатори та пластифікатори

Детальніше

Целюлозні волокна TECHNOCEL

Детальніше