Зміцнення укосів

Створюється рівномірний шар, що мульчує, який забезпечує ефективний захист насіння і грунту від ерозії при впливі потоків води.

Контроль ерозії

Молоді пагони та незміцніла коренева система рослин слабо захищають поверхневий шар ґрунту від ерозії та не витримують навіть невеликих навантажень. Матеріали NAG та Robulon забезпечують захист від ерозії та зберігають структурну цілісність молодої кореневої системи рослин.

Стійкість рослинності до зсуву

Під впливом стічних вод для молодого рослинного покриву досить невелике навантаження, щоб отримати значні механічні пошкодження і позбутися родючого шару ґрунту. Матеріали NAG та Robulon армують верхній шар ґрунту та сприяють надійному укоріненню молодих паростків та розвитку здорових стебел при великих навантаженнях.

Захист від розмиву навколо будівель і мостів (AquaRockBag)
Тимчасові гідротехнічні роботи (AquaRockBag)
Утворення штучних рифів (AquaRockBag)
Захист берегової лінії (AquaRockBag)
Морські та прибережні споруди (AquaRockBag)

Гідропосів

Завдяки інноваційному методу гідравлічного мульчування, продуктивність збільшується до 800% порівняно з ручним посівом. Гідравлічна конструкція машини забезпечує велику потужність для змішування та розподілу дуже щільного мулу за збереження низьких витрат на технічне обслуговування. Ось чому таке обладнання особливо універсальні, швидкі та ефективні у використанні. Вони, серед іншого, підходять для озеленення великих площ, наприклад, у дорожньому будівництві, газонів у житлових або комерційних зонах або для контролю ерозії складних схилів.

Протиерозійні матеріали

Детальніше