Компанія ТОВ ”Уніпром” виконує технічний супровід на етапах проектування та будівництва усіх об’єктів транспортної інфраструктури, а також  об’єктів, які згідно нормативів підлягають обов’язковому технічному супроводу.На всіх етапах супроводу виконуються відбір зразків-кернів, фіксація дефектів автомобільної дороги, перевірка відповідності геометричних параметрів конструкції згідно нормам, перевірка відповідності товщини конструктивних шарів, які були закладені в проекті.

Головне завдання науково-технічного супроводу – забезпечити вирішення конструктивно-технічних та будівельно-технологічних проблем з мінімальним ризиком помилок. Це завдання реалізується в умовах, які не регламентовані чинними нормами і стандартами, а також за відсутності досвіду та аналогів у вітчизняній та світовій практиці.

На всіх етапах супроводу виконуються відбір зразків-кернів, фіксація дефектів автомобільної дороги, перевірка відповідності геометричних параметрів конструкції згідно нормам, перевірка відповідності товщини конструктивних шарів, які були закладені в проекті. Надаються рекомендації щодо конструкцій жорсткого та нежорсткого дорожнього одягу. Детальніше по лабораторним випробуваннях:

 

 

 

Інші види робіт

Комерційний підрозділ пропонує зарубіжні рішення щодо застосування високоякісних матеріалів, їхні міжнародні бренди та рішення. Ми орієнтуємося на такі сфери застосування матеріалів:

Розробка технічної документації

Детальніше

Лабораторні випробування

Детальніше

Проектування

Детальніше